1-st stage of the Championship of Ukraine

aquadrom "Dnistrovska Riviera"
Розклад
Розклад
Location

Велика Слобідка

Результати змагань
Тип заходу
Українське

Реєстрація учасників змагань

Дата народження
Залікові класи
Ski division:
Runabout:
Freestyle :
Я розумію відповідальність та ризик, повязаний з участю в змаганнях
Претензій до організаторів не маю.

test

List of applications

Name Last name Country Sport Club Participant number Ski division Runabout Freestyle Motorcycle Model
Валерий Доага Украина 99 Lites 2T, Master 35+ Кава
Василий Назарук (Румун) Украина RiverSport ДНЕСТР 001 Novice Spark Spark Trixx
Юрій Ткач Україна Гасай 07 Stok, Open, Master 35+ Kawasaki 1500
Максим Ткач Україна Гасай 7 Junior Spark Junior Kawasaki 800; Spark
Дмитро Заболотний Україна River Sport Dnister 45 Novice BRP RXT -300
Василий Кучурян Украина ReverSport ДНЕСТЕР 827 Stok Kawasaki sx-r
Сухецький Богдан Украіна Київ 11 Stok, Open, Master 35+ Kawasaki
Олег Коваленко Україна X24 Racing 3 Lites 2T, Master 35+ Kawasaki SXR800, Yamaha SuperJet
Georgii Sakharov Ukraine UJST 666 Spark BRP spark
Владислав Бутенко Украина Voyage Racing Team 13 Open Rxp-x 300
Егельницкий Андрей Украина Voyage Racing Team 42 Stok, Open, Lites 2T Spark Pro XScream
Антон Егельницкий Украина Voyage Racing Team 24 Stok, Open, Lites 2T -
Максим Чередниченко Украина 99 Spark Yamaha EX
Кирило Шипович Україна Power glide 29 Stok, Open, Lites 2T SXR 800, HSR 1100 2t
Володимир Калюжный Украина Киев 111 Spark Spark
Данил Белый Украина Warm & Fuzzy 77 Stok, Open -
Родiон Гайсинський Україна 14 Novice Kawasaki SXR 1500
Владислав Залевский Украина 811 Open, Novice Brp rxp 300
Илья Василенко Ukraine UJST 12 Spark, Spark Junior Spark
Дмитрий Евдокимов Украина 317 Novice Kawasaki SXR800

Реклама

Реклама

Partners

© 2012-2019 UKRAINIAN JET SKI FEDERATION

Силки
https://www.facebook.com/UkrainianJetSkiFederation/
https://www.youtube.com/channel/UCA3WUWGhFN0qzR0xfPu5vPg
https://twitter.com/aquabikeinua
https://www.facebook.com/UkrainianJetSkiFederation/4